| Aube a întrebat:

Intre Orange si Vodafone, care are semnal mai bun pe coclauri? Mai ales la internet.

Răspuns Câştigător
| crysty1222 a răspuns:

Cam toate retelele au acoperire foarte buna in ziua de azi. Cel mai bun pe coclauri ca sa zic asa ar fi Vodafone in ceea ce priveste internetul, dar depinde foarte mult de zona. Poate intr-o zona n-ai semnal pe Vodafone dar ai pe Orange si tot asa, inca nu sunt perfecte din punct de vedere al acoperirii. Eu am Orange si nu m-a lasat decat prin zone muntoase si acolo foarte rar, dar in zonele astea toate retelele au probleme.

10 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Vodafone

| alecsawng01 a răspuns:

Eu am Orange si e de tot?

| Aube explică (pentru alecsawng01):

Ma intrebi? Eu intreb care este mai bun, cu semnal puternic.

| alecsawng01 a răspuns (pentru Aube):

Era un emoji cu un cacatel, din pacate nu se vede, si si asa, cum doamne sa fie aia o intrebare, eu am Orange si e de tot? laughing) e de tot ***, dar am evitat sa scriu asta

| Aube explică (pentru alecsawng01):

Nu "e de tot", ci semnul intrebarii de la sfarsit. Inteleg acum ca tu nu cunosti semnele de punctuatie si semnificatia lor. Pastreaza acel emoji. Limiteaza-te la cat stii sa scrii!

| alecsawng01 a răspuns (pentru alecsawng01):

Ca*atul, era un emoji, dar nu apare, asta e

| alecsawng01 a răspuns (pentru Aube):

Mai, tu ori ai sub 15 ani si te crezi vreun mare... ori esti chiar putin batut in caput, ti-am explicat frumos ca eu am pus un emoji acolo, dar din pacate nu se vede, decat un "? ". A fost chiar atat de greu de inteles? Si haide te rog din sufletel, spune mi si mie ce nu am scris corect. Teach me master laughing poate nu m-am exprimat eu corect, ata ete. eu zic sa-ti vezi de treaba si sa nu te apuce afirmatiile de genu "inteleg acum ca tu nu cunosti semnele de punctuatie si semnificatia lor" DACA TU NU AI INTELES FRATELE MEU CA IN LOCUL ACELUI? ERA UN EMOJI IN PLM laughing) vai, ai invatat si tu sa scrii cu doi de i si acum esti aici figuri, lasa-te dude.

| Aube explică (pentru alecsawng01):

Dupa ce ca scrii gresit, vulgar, injurios, mai esti se persistent in greseala. Da, am invatat sa scriu cu doi de "i" unde este nevoie, dar nu voi invata niciodata sa pulaiesc de trei ori la doua cuvinte cum faci tu.

| Lauv a răspuns:

Vodafone

| GoodMood a răspuns:

Orange.