| Danutzul2000 a întrebat:

TPU am un telefon Nokia 500 la mana a 2-a si am niste probleme cu el imi spune ca nu am memorie suficienta in telefon de fiecare data cand il aprind nu am cablu de date pentru ai actualiza soft-ul as putea sa il actualizez altfel?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| GabrielVoicu a răspuns:

Cauti un magazin in domeniu si ti-l faci acolo....sau ii pui card de memorie. Incearca sa il conectezi la pc si sa il formatezi. Sper sa te ajute una din variante. FUnda?