| davidtm a întrebat:

Iphone 4, LG optimus l7, galaxy x cover. care ati alege dintre acestea?

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
1.iPhone 4
2. Optimus L7
3.XCover
Normal ca iPhone 4! Nu sunt persoana care sa pupe in fund iphone-ul, dar sa nu fim chiar atat de tarani! Nu se compara cu celelalte 2 telefoane.

| davidtm explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Am iphone 4.....eu dar v-am pus sa alegeti.....normal ca nu se compara.dar am vrut si eu o parerebig grin mersi oricum

7 răspunsuri:
| vladelvis a răspuns:

LG optimus l7 foarte bun ti-l recomand!

| killforfun19 a răspuns:

Iphone 4 dar sa fie original nu dualsim, cu antena pentru tv sau nu mai stiu ce corcituri!

| burhanbei a răspuns:

Cu tot respectul pentru celalalt raspuns, deceptionat 100% de iphone.
in afara de moda si snobismul IPHONE nimic ok.
argumente?
iphone doar cu iphone se mananca adica nimic transfer bluetouth sau ird cu alte telefoane, sistem de operare comp[atibil doar cu aplicatii cumparate pe bani buni daca vrei sa ruleze ok, etc, etc
eu am schimbat un iphone 4 cu un sonyericson experya si nu suporta comparatie
in sfarsit, un punct de vedere doar

| Lovatics a răspuns:

Iphone 4 deoarece daca este original e singur ca nu vei avea probleme cu el