| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Iphone 5/5s vs Samsung Galaxy Alpha sau S4?

4 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Huawei P8 lite da de pamant cu toate si e doar 700 de lei. La 900 de lei ti-ai putea lua Lenovo Moto G4, iar pana in 1300 (cat e iPhone 5S) ai de ales intre LG Nexus 5X, Huawei P9 lite, Xiaomi Redmi Note 4 si Galaxy A5 2016.

| Ionute2018 a răspuns:

IPhone 5d si Samsung Alfa.

| OberynMartell a răspuns:

Niciunul. De bani care îi dai pe firma Apple sau Samsung îți poți lua telefoane mai underrated. Cum ar fi tesla, Huawei, cubot, umi.

| Ciubanezu a răspuns:

Iphone 5S. Daca ai avea buget pentru un Iphone 6S, iti recomand. Am acest model si merge perfect. La toate categoriile.