| mTw a întrebat:

Iphone 5s este bun pentru poze? Camera frontală mă interesează în special.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, e cam singura calitate a Iphoneului.

| RB26DETT a răspuns:

Asus Zenfone selfiewinking 13 mpx camera frontala + HDR-ul care este o minunatie pe telefonul asta.
Sa-ti raspund la intrebare, face poze bune si 5s-ul dar parca as prefera zenfone selfie daca tot vrei selfie-uri sau apeluri video de calitate, daca te intereseaza in special camera principala te poti orienta catre un xperia Z5/Z5 compact si Z3/Z3 compact au camere bune dar...

| Ðίдηд a răspuns:

Da, e super okay.