| CollyCherry a întrebat:

Am un Iphone 5s si de ceva timp am un gen de particule alba in camera frontala, iar unele poze incep sa se vada in ceata... (Nu foarte mult, dar e deranjant).

Răspuns Câştigător
| PandaKK a răspuns:

Ti-a intrat praf la camera. Se poate curata la un service cred sau daca crezi ca te pricepi poti sa incerci tu sa il cureti dar e cam riscant pentru ca daca nu conectezi cablurile bine exista riscul sa nu iti mai functioneze displayul sau camera frontala. Am patit si eu asa doar ca la camera din spate.