| AvakinAndrei a întrebat:

De ce unele persoane își mai iau iPhone 11 în 2024? Având în vedere ca s-au învechit și ulterior au apărut modele noi?

2 răspunsuri:
| OmBanal33 a răspuns:

Pentru ca nu toata lumea este frenetica pentru "ultimul model extravagand si cel mai bun"
Nu exista cel mai bun, cel mai bun difera de la nevoile persoanelor.
Dar eu probabil scriu asta degeaba, ca tu nu intelegi, insa vei intelege cand vei creste mai mare.

| kalyl a răspuns:

Pentru unii consumatori, dimensiunea și designul iPhone 11 sunt preferate în fața modelelor mai noi. Unii utilizatori ar putea prefera dimensiunea ecranului, https://geometrydash3d.io forma sau greutatea iPhone 11 față de modelele mai recente.