| Ha0s a întrebat:

Isi merita banii J7 2017?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok daca bugetul nu iti permite mai mult. Eu as opta pentru un A5 2017 sau S7 edge.

| Ha0s explică (pentru anonim_4396):

A-urile am inteles ca-s problematice, ba soft, ba baterie.
S-u e prea scump pentru utilizarile mele laughing, o muzica, un film, un joc, o aplicatie. Nu fac lucruri importante pe el. Ma intereseaza mai mult durabilitatea, caci am un j5 2015 si inca ruleaza foarte decent. De aceea am intrebat de J7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,eu am J5 2017 e la fel ca J7 2017 doar ca al meu e putin mai mic big grin (nu se prea vede diferenta) daca nu iti permite bugetul poti sa iti iei si j5

| Ha0s explică (pentru anonim_4396):

Sa-l stapanesti sanatoasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ha0s):

Multumesc happy

| VictorFenrir a răspuns:

Da,se merita.Eu am J7 2016 si pana acum nu mi-a facut nici o figura pana acum.

| Ha0s explică (pentru VictorFenrir):

Sa-l stapanesti sanatos.