| Bubuletz26 a întrebat:

Iubitul meu are un Nokia lumia 626...si eu am la fel,as vrea sa stiu daca exista vreo aplicatie sau posibilitate sa stiu mesajele pe care le trimite, cam ce face el pe telefon...un program de urmarire mai detaliat.multumesc

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ia uite unde era mica spioana, nu ai incredere in el intreaba l, daca nu are nimic de ascuns iti va arata singurel, dar la cata incredere ai in el nu stiu de ce mai stati impreuna