| anonim_4396 a întrebat:

J5 2016 sau Huawei P8 lite...
Nu stiu ce sa aleg. As vrea performanta buna, sa arate si bine si sa si faca niste capturi foto minunat, chiar si noaptea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti recomand J5 2016.
Cel de la Huawei are ceva UI personalizat pentru iconite care mananca din RAM.

3 răspunsuri:
| KanezuY a răspuns:

P8Lite, Alexandru. E super fain, trust me. Nu stiu, n-ai vazut ca-n ziua de azi mai toti au telefoane Samsung, Iphone? Parca sunt spalati pe creier. Sunt atatea telefoane mult mai bune decat astea. Huawei este un telefon super bun. Ia-l, nu vei regreta.

| anonim_4396 explică (pentru KanezuY):

Am redmi 4x laughing iPhone nu va fi intrecut de nimeni. sunt foarte bine optimizate

Răspuns utilizator avertizat