| Vegetto a întrebat:

La ce pret credeti ca va ajunge Samsung Galaxy S2 in Noiembrie de Black Friday? xD

Dau Fundaaa! happy

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Eu l-am cumparat cu 15 milioane...mai ieftin de atat nu cred ca se poate.

| Vegetto explică (pentru pwp):

De pe net sau direct din magazine?

| Vegetto explică (pentru pwp):

De pe net sau din magazin?

| pwp a răspuns (pentru Vegetto):

Dupa net...dar garantez ca ti-l aduce acasa in perfecta stare!

10 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Depinde ce mai apare pana atuncihappy

| FiddleStick a răspuns:

O sa fie in jur de 1000-2000 lei pentru ca sigur o sa bage reducere de peste 30%

| alextotal a răspuns:

Salut. Pana atunci va mai aparea si S4 si pretul va scadea undeva la 1100 de ron.

| andreyy96 a răspuns:

Pe eMAG sunt 7 resigilate la 1350 lei iar pe okazii era 1200 nou...
sincer cred ca o sa ajunga intre 1000-1500 de lei, depinde de site-ul de pe care vrei sa il cumperi...

| marinelmomoratoiu a răspuns:

CRED CA VREO 1500-2000 LEI
Da funda si gata

| Magureanu_Krisztofer_1994 a răspuns:

Intre 600 si 800 big grin sau si mai putin tongue

| pwp a răspuns (pentru Magureanu_Krisztofer_1994):

Cum 6-8 milioane?
E Samsung Glaxy S2! Cum sa fie atat de ieftin?