| beatrice9849 a întrebat:

La concursul "pepsi" cand introduci codul pe site iti dau un cod pentru o extraoptiune Cosmote.Cum activez extraoptiunea?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Pentru a activa optiunea trebuie sa trimiti codul printr-un apel la *135*(aici pui codul)#.

| Sp3ciaL0pS a răspuns (pentru alexs99):

Da cum inscriu codul pe net unde ca am scris pepsi Romania da nu imi da decat o pagina de facebook cu pepsi ma poti ajuta?

| beatrice9849 explică (pentru Sp3ciaL0pS):

Http://www.pepsi.ro/-intra aici si vei vedea ca sus sunt patru casute albastre si in fiecare scrie ceva, in prima casuta, scrie "inscrie codul"-dai click acolo.

| catalino200 a răspuns (pentru alexs99):

Salut, pun *135* si codul de pe dop si imi da date incorect, cum sa fac?

| beatrice9849 explică (pentru catalino200):

Formezi *135*cod unic#

| beatrice9849 explică (pentru beatrice9849):

Imi cer scuze, nu scrii codul de pe dop pentru extraoptiune.intra pe siteu; asta(Http://www.pepsi.ro/) undeva sus va scrie inscrie codul, dai click acolo, scrii codul si ei iti dau alt cod pentru extraoptiune. Apoi pe telefon formezi *135*cod#.Sa imi spui daca ai reusit! Ca sa se activeze extraoptiunea trebuie sa ai valabil creditul(desi nu iti ia din el). Apoi ai 200 min si 200 mesaje.(extraoptiune valabila pentru cartela de cosmote).

| catalino200 a răspuns (pentru beatrice9849):

Da stiu, am gresit eu cand am scris, asa am facut si cand ai zis tu, doar ca sunt pe Orange... Ms

| beatrice9849 explică (pentru catalino200):

Daca ai cumparat o sticla de pepsi si stiai de concurs de ce nu ai citit in continuare? Data viitoare fi mai atent.