| anonim_4396 a întrebat:

La ora 01:40 am primit un apel de la +123456789 are cineva idee cine ar fi putut sa sune cu numarul ala? I-am raspus, si dupa 5 secunde a inchis apelul. Voua vi s-a mai intamplat?

7 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Si eu am fost sunata saptamana trecuta de pe acest numar. Nu am putut sa raspund pentru ca vorbeam cu alta persoana, dar a sunat de 2 ori...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu,nu mi s-a intamplat.Suna inapoi si vezi ce se intampla.

| miTzuliK93 a răspuns:

Exista metode de a masca numarele de telefon. De-asemenea, exista si metode de a le bloca, ceea ce iti si recomand.

Nu cunosteam multe despre acest numar, dar am cautat pe google si nu se da un raspuns concret. Dar cel mai circulat este "it's a prank from friends or marketers... just ignore it".

| Jipa95 a răspuns (pentru miTzuliK93):

Sa le blochez, sa redirectionez un apel cu numar privat si sa-i aflu numarul stiu si eu, dar +123456789 n-am mai vazut in viata mea straight face

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Jipa95):

Bine, daca vrei sa auzi si alte alternative gen "God is calling you", "the IRS is checking on you.", "the aliens are coming for you" e treaba ta.hee hee

Răspuns utilizator avertizat