| anonim_4396 a întrebat:

La Orange daca trimit mesaj la 415 stiu ca imi arata cate min si MB mai am.
Ideea e ca imi scrie ca am"x min intl UE" insa eu vreau sa dau un apel in SUA si nu stiu daca acele minute includ si acea zona sau daca voi fi taxat pentru aceasta...
Stie cineva daca "min intl Ee" include si Sua? Fiindcă nu vreau sa fiu taxat... (menționez din nou ca sunt pe rețeaua Orange)

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Încearcă sa suni la 333, sau *100#, vezi pe acolo poate te ajuta ceva
Sau suna direc la Orange și întreabă acolo

| cfrtobias a răspuns (pentru SilentRain):

Pai ce 333 nu e fara abonament cost? laughing daca foloseste 415 e clar ca are abonament

| anonim_4396 explică (pentru cfrtobias):

Da am abonament

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

UE= Uniunea Europeană, ceea ce înseamnă că Sua nu se încadrează.
Numai dacă ar face și ea parte din Europa laughing