Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

La punga de Lay's am castigat 100 min si sms-uri la cartela cosmote, dar nu stiu cum sa le activez. Am codul acela, e format din cifre si litere, dar am facut greseala si am aruncat punga si nu am citit cum se face. Va rog ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| FlorinPx a răspuns:

Buna!

Concurs Lays 2013 cu minute Cosmote garantate.
O suta de minute, 100 de SMS-uri si mai punem si 10 mega de trafic de internet eu zic ca e o afacere buna. Cat poate sa coste o punga de Lays? 4 sau 5 lei.
Cum activez codul de la Lays? Activeaza codul unic primit prin SMS sau pe site prin apel gratuit la *135*codulunic#
_____________________________________
FUNDA?

1 răspuns:
| GabrielaIoana a răspuns:

Formezi *135*codulpe care ilai# si apesi pe sunat.Se procedeaza ca la o reincarcare normala.