| SupraDozaDeHashish19 a întrebat:

La telefon HTC senzation am vazut pe o pagina care ii arata datele ca are wi-fi hotspot si wi-fi si nu merge sa ma conectez la wi-fi la scoala imi da eroare e la mana a 2 e stricat wi fi ul ca ma duc la gsm

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incearca intr-o locatie cu wi fi, intr-un mall

| SasNetRomania a răspuns:

Slabe sanse sa fie stricat wi fi.
in primul rand verifica daca wi fi-ul de la scoala e functional, adica are net pe router si nu trebuie si alte setari sau parola.
in al 2lea rand mergi la un prieten daca tu nu ai wifi si testeaza telefonul.

succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com