| TrixiLestrange a întrebat:

La telefonul Allview p5 cum pot folosi camera frontala pentru poze?

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Buna!
Imi pare rau, dar camera frontala la Allview P5 poate fi folosita doar pentru Apelul Video!
Totusi, poti sa te vezi! Dar nu poti sa faci poza... Daca vrei sa activezi acel APEL VIDEO, cred ca ar trebui sa il gasesti pe undeva prin telefon. Daca nu il gasesti, cu siguranta vei..gasi o aplicatie special facuta pentru asta, care sa iti placa!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| catalinmobil a răspuns:

Nu poti doar atunci cand dai apel video merge!

| DytzuDubstep a răspuns:

Nu, din pacate doar la apel video...
PS: sper ca ti-am fost de ajutor