| max18 a întrebat:

Am o tableta Allview viva c7..camera secundara (frontala), de 0, 3 mp, poate fi folosita pentru a face poze?

7 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nuu camera aceea frontala a fost pusa degeaba. Normal ca poti face poze si cu ea happy

| max18 explică (pentru Jipa95):

La unele device-uri camera frontala se poate utiliza doar apeluri video...nu mai fi sarcastica

| Jipa95 a răspuns (pentru max18):

La unele, nu si in cazul acelul Allviewwinking
P.S : sunt baiat laughing)

| max18 explică (pentru Jipa95):

Din fotografia de profil reiese altceva.

| OnuOnulică a răspuns (pentru max18):

Max18 evident ca se poate folosi sa faci poze cu ea dar calitatea o sa fie slaba la poze.

| doreal a răspuns:

Lol, clar. Am primit si eu azi o tableta Allview nano x4. Aveam o parere proasta despre tabletele astea dar sunt destul de bune. A ta are lag?

| max18 explică (pentru doreal):

Maine ajunge curierul...nu am testat-o inca..revin cu un raspuns maine