| PsyhoChild a întrebat:

La un telefon Huawei P8 lite 2017 cum pot face sa nu mai apara bara de butoane home?
M-am uiat pe net si imi spuna ca in setari pot sa adaug un buton de "slide" la ea care o va face sa dispara dar nu gasesc acea optiune in setari

2 răspunsuri:
| Florin_Petrica_1999 a răspuns:

Nu cred ca merge sa o faci sa dispara, daca vrei sa vorbim mai multe cauta-ma Facebook (Petrica Florin) app am si eu Huawei p8

| PsyhoChild explică (pentru Florin_Petrica_1999):

Am rezolvat problema, exista o optiune de slide pe care o poti adauga la bara si iti dispare, dar trebuie sa ai telefonul actualizat la o anumita versiune