| deniidenisa156 a întrebat:

La vara vreau sa imi iau telefon nou si tata e dispus pana in 8 miliaone si am gasit un galaxy s3 sau nu stiu cat era pana in 8 miliaone ce parere aveti de el? ma refer la baterie si la jocuri daca nu vreun alt telefon, care sa dureze bateria si sa fie bun si la jocuri?

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

La 8 milioane gasesti doar S3 Mini.

| denydiana a răspuns:

Eu am S3 si sunt multumita de el, acum ca a aparut si S5 nu mai este foarte scump, in jur de 11 mil ( chiar si 10, nou). Eu ti l recomand, este bun happy.