| GeorgianaDiaconu a întrebat:

M.am dat batuta cu acel 'recovery mode' pentru telefonul meu blocat.Am citit pe un anumit site, ca langa mufa pentru incarcator, este o anumita gaura (scuzati.mi expresia), care trebuie apasata, pentru acel 'hard reset'. Stie careva despre ce e vorba?
*Funda.
P.s: LG OPTIMUS L7

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Foloseste reset factory din meniul telefonului. inainte sa faci asta salveaza fotografii si agenda cu numere, etc, tot ceea ce nu vrei sa stergi. apoi scoti sim si micro sd din telefon. il aprinzi si dai reset factory.
daca iti face mare iluzie sa introduci ceva in acea gaura, nu introduce ace sau obiecte ascutite, varf de compas, etc.

1 răspuns:
| Comanrobert333 a răspuns:

Ce problema ai? Deti trebuie sa ai dai reset? Încearcă întâi sai dai reset din telefon, daca nu merge dai Hardreset apăsând butonul din acea gaura cu un ac sau ceva de mărimea lui