| Mada21dance a întrebat:

Ma cam intereseaza sa imi iau un iphone 5s sau 6 ...de black friday acum in 2016....cam cat ar costa...un iphone 5s de b.f, daca fara reducere e minim 1500 lei, ar costa de b.f gen 10-11 milioane...sau cat? dar la iphone6 daca fara reducere...e vreo 20 de milioane...ar scadea la 14-15 milioane? dau funda...

2 răspunsuri:
| 69eacams69 a răspuns:

Si de ce vrei tu să îți iei un iphone cand poți să îți iei ceva mult mai bun la prețul asta?

| Ωmega a răspuns:

In nici un caz nu va scadea 6 mil de pret de black friday. Oricum sa nu uiti ca site-urile astea nu-s facute sa piarda ele si sa castigi tuwinking daca acu e 20 d emil, peste 2 saptamani e 25, si de black friday va fi tot 20 si tu ai impresia ca l-ai luat la reducere laughing) cand de fapt ai platit cat costa si acuwinking
Iphone-urile sunt nejustificat de scumpe avand in vedere ca fac, cu exceptie a 2-3 chestii EXACT ACELEASI lucruri pe care le face orice alt smart phone. Cu unele chiar mai prost sta iphone-ulwinking Nu le mai da bani americanilor de la Apple, ca aia nu mai pot de Europa si implicit de tine.
Imi vin cel putin 5 telefoane in minte acum care merita banii aia mult mai mult decat iphone-ul. De fapt toate 5 sunt mai ieftine daca ma gandesc binehee hee