| anonim_4396 a întrebat:

Mai merită astăzi un BlackBerry cu butoane?
Cu ce e mai avantajos BlackBerry cu butoane față de restul telefoane mai vechi cu butoane?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai merita pentru ca generati 2G a disparut si nu mai functioneaza in Romania sau in tarile mai dezvoltate.

la momentul asta majoritatea telefoanelor si a sistemelor de telefonie functioneaza pe 3G, 4G si 5G

| darrio2007 a răspuns:

Nu, este depăsit de mult timp.

| mihai69 a răspuns:

Au un fel de "internet" propriu (email prin serverele lor), au o mult mai mare siguranță a datelor etc.
Dar cum ultimele aparate au fost scoase pe piață acum 7 ani, nu cred că mai merită prețul, chiar dacă ai mai găsi vreunul nou.

| ReddY25 a răspuns:

Nu prea, acum telefoanele au evoluat mult și frumos în ultimii ani iar un Blackberry mi se pare de domeniul trecutului

| Hubiter a răspuns:

Nu mai merita.

Cu drag,
Hubiter.ro