| sei a întrebat:

Maine sau sambata vreau sa imi cumpar un telefon. Nu stiu ce sa aleg intre S3, S4 Mini si S2 Plus. Care ar fi cea mai buna alegere si de ce? Funda celui mai realist raspuns.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

La reducerile de azi pe eMAG ia-ti S3.

| palpAbil1real a răspuns:

Eu as alege S3 daca cauti cam ce cauta restul... performanta! Fata de restul s3 are mai multi pixeli, mai multa memorie interna, procesor mai bun (chiar quad core daca nu ma insel), mai buna protectie impotriva busiturilor, sunetul este mai inalt, mai bun, radio cu o banda de frecventa mai lunga, bateria este mult mai buna, are functia de comanda vocala (ca si cum i-ai vorbi laughing uma la mesaje laughing), se poate debloca prin "scanarea" retinei, suporta abode flash si multe, multe alte chestii!

| cotletcristian a răspuns:

Eu as alege S3 clar. Mai ales ca azi de Black Friday la eMAG e super oferta. Poti vedea lista cu produse aici: http://bit.ly/1aKs2Ve