| catalinmobil a întrebat:

MEGA URGENT! cum pot sa pun jocuri pe sagem puma m1? si daca aveti si lik-uri cu instructiuni! dau FUNDA! Sper sa imi raspundeti repede!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Nu putem răspunde, nu e legal. Poți cumpăra de pe siteurile oficiale gameloft sau eagames.

| catalinmobil explică (pentru valentingb):

Pai daca nu e legal da-mi nu stiu mess-ul sau facebook-ul tau ca sa ma informezi te rog happywinking ai primit si fundita!

| valentingb a răspuns (pentru catalinmobil):

Ti-am dat azi prin mesaje..nu dau mess-ul pe TPU. sâc! laughing

| catalinmobil explică (pentru valentingb):

Ok cum vrei

| catalinmobil explică (pentru catalinmobil):

Dar skype sau facebook ai? ca sa imi dai sa vorbesc si eu cu tine?