| DariusDariusDarius1500 a întrebat:

Mentionez! Cand vorbesc cu cineva la telefon el ma aude intrerupt sau pe bucati, am bagat caretela in alte telefoane si se aude bine! Doar cartela mea bagata in telefonul meu personal face asa! Am semnal bun!

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la o caserie al firmei tale de telefonie si schimba-ti cartela!
Evident, cu informatiie copiate!

| ZokoZEW a răspuns:

Poți încerca să repornești telefonul sau să verifici setările audio.

| RaiderX a răspuns:

Salut,
De când am trecut la DIGI, telefonul meu (iPhone) a început să aibă probleme cu sunetul în timpul convorbirilor, în schimb telefonul soției mele, care este și el pe DIGI, funcționează fără probleme. În general, folosesc WhatsApp și acolo sunetul merge perfect, poți încerca să vezi dacă acolo îți funcționeazăwinking