| Ursu2424 a întrebat:

Merge android 6 pe Samsung galaxy core prime? Am vazut un tutorial si mergea pe un tel mai slab....o sa pierd garantia telefonului?

1 răspuns:
| Răzvi4Deni a răspuns:

Nu iti recand sa-i faci update la versiumea 6.0 marshmallow.
Am incercat asta cu alt telefon si rula sistemul foarte greoi dupa update.
Sa fac o comparatie...E ca si cum ai avea o dacie cu motor de ferrari. Depinde, nu toate situatiile sunt la fel, dar sa nu te trezesti cu in telefon care ruleaza greoi, mai bine ramai la versiunea curenta.