| Afloroaei_Daniel_1905 a întrebat:

Merita cumparat un SAMSUNG GALAXY A12, doar pentru 750 de lei? Eu o sa il folosesc doar pentru aplicatii de zi cu zi, fara jocuri. As vrea si niste pareri despre el?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SuntCineVreauEuSaFiu a răspuns:

Sigur ca da!
Telefoanele Samsung sunt perfecte pentru aplicatii de zi cu zi. Dar pot sa-ti recomand unul sigur mai bun:Samsung Galaxy M 21, si e destul de ieftin, doar 944 RONsi te asigur ca va tine mult mai mut(am un prieten care are si e foarte multumit. Oricum, sper ca te-am ajutat!

| Afloroaei_Daniel_1905 explică (pentru SuntCineVreauEuSaFiu):

De pe ce site l-as putea lua pentru ca pe eMAG a revenit la pentru initial?