| lilibloom a întrebat:

Merita iphoneul 15 sau sa ma rezum tot la 13-14?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu merita!
Mult prea scump pentru ceea ce ofera, fiind la acelasi nivel calitativ cu Samsung, care este practic la jumatate din pretul unui iphone.

| BaiatulElita a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu are nici o treaba cu toata gama ''android''. Apple mereu a fost cu un pas inaintea tuturor celorlalte firme de telefoane. Incercat un iPhone sa vedeti ce inseamna calitate.

| Violleta2022 a răspuns (pentru BaiatulElita):

Total Incorect!
Samsung este marca cu cele mai mari vanzari din lume!
Iphone este doar scump, dar calitativ la acelasi nivel cu Samsungul, de aceea nu merita sa cumperi iphone.

| KovacsB a răspuns:

Am la indemana 13, 14 si 15.
Bateriile tin la fel, cam doua zile. Estetic nu reusesti sa le deosebesti intre ele, doar ca 15 are prostia aia de magic island unde iti arata inutilitati in plus pe ecran.
Am facut fotografii cu 13 si 15 si le-am marit sa vad cand apare pixelarea si ce sa vezi la fel.
Cred ca 13 este telefonul cu cel mai bun raport calitate pret.

.

| Joklu a răspuns:

Eu nu mi-aș luat iPhone 15! Îmi cumpăr că sa ce? Să vadă oameni că am ultimul model de iPhone.
Revenind la întrebarea ta, depinde ce telefon ai acum. Daca ai sa spune un telefon de-asta aiurea(Motorola etc)iPhone 13 e lux. Acum poate tu ai? și îți poti permite iPhone 15.

| Joklu a răspuns (pentru Joklu):

Poate tu ai bani. Scz