| Luffy0292992 a întrebat:

Merita sa cumpăr un iph11 recondiționat?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Simpatic a răspuns:

Merita doar daca te pricepi, in domeniul asta al electronicelor sh sunt foarte multi tepari si hoti, multe telefoane sunt furate din afara si vandute aici sau chiar de aici furate etc
Daca te pricepi sa verifici icloud si persoana care vine stii sigur ca este de incredere atunci poti cumpara.
Eu nu as cumpara un iphone vechi odata ce daca mai pui 200-300 de lei iti cumperi un teleofonn nou decent, adica la 1500 de lei zic, decent cat sa iti faci treaba cu el.
La un telefon nou ai 24 de luni garantie nu uita!

| literallythesamebruh a răspuns:

Depinde de preț. Ca telefon, îl poți cumpăra dacă nu ai prea mari pretenții de la el.

| Luffy0292992 explică (pentru literallythesamebruh):

Cam 1200 lei, na vreau sa se descurce sj bateria sa reziste o zi ușoară de utilizare

| Xox0 a răspuns:

De unde l-ai lua?

| Luffy0292992 explică (pentru Xox0):

Repargo,da nu l-am luat momentan

| Xox0 a răspuns (pentru Luffy0292992):

Par serioși.
Vezi dacă ai posibilitatea de a returna telefonul după câteva zile și în zilele alea testează l cu tot ce poți, mă refer la software, iar nu să l bagi în apă M sau din astea.