| Coman_Alexandru_2000 a întrebat:

Merita sa dau un j3 2017 pe un iphone 6?

6 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Hmm, nu prea. Daca vrei sa te joci ia iPhone-ul, dar sfatul meu e sa te uiti si la Moto G3/G4/G5

Răspuns utilizator avertizat
| andrada2222 a răspuns:

Sincer pana acum o saptmana am avut un iphone 6 pe care l-am schimbat pentru un x. iphone 6 este putin cam vechi si baterie nu mai tine atat de mult adiva dac iesi cu el in frig moare instant nu spun ca nu e un telefon bun iubesc toate iphon-urile si produsele de la Apple dar parera mea este ori sa iti iei un iphone de la iphone 7 in sus sau sa il ti pe asta daca are bateria ok

Răspuns utilizator avertizat
| Valentin771 a răspuns:

Eu mereu voi alege iphone, mi se pare un telefon super ok acum conteaza daca e nou sau la mana a doua

| PiticaAlle a răspuns:

Da logic. happy care este fraierul de a vrut să facă schimbul asta happy