| TDGAMING a întrebat:

Merita sa ma mut pe digi pe o oferta foarte buna cu tot nelimitat? Internetul chiar daca e nelimitat, am auzit ca merge foarte prost si stai cu ani sa ti se incarce o pagina.Sunt doar povesti?

Răspuns Câştigător
| rgx a răspuns:

Asa zic ei ca ai nelimitat dar la internet ai 5 gb trafic iar minute ai 3000 nationale si internationale, internetul merge bine daca stai intr-un oras mai mare.Au o arie de acoperire proasta dar au un parteneriat cu Vodafone, cand nu ai semnal pe digi il preia vodafone.Bafta!

| TDGAMING explică (pentru rgx):

Multumesc foarte mult! Deci pana la urma cred ca ma mut la Digi deoarece is buni si 5gb si 3000(de cat mai nimic pe 5E la Orange)

| rgx a răspuns (pentru TDGAMING):

Eu sunt pe digi de 2 ani cu abonamentul "nelimitat"si sunt multumit, nici daca ma chinui nu consum toate minutele iar la net am mai depasit cateodata pentru ca nu dezactivasem update-urile aplicatilor! ramane la decizia ta pana la urma.