| SoEasyy a întrebat:

Merita un Apple 8 in 2020?

10 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ce este un "Apple 8"? Eu n-am auzit de asa ceva!

| SoEasyy explică (pentru LPCTSTR):

Ma refeream la IPhone 8 =)

| LPCTSTR a răspuns (pentru SoEasyy):

Pai, spune iPhone daca este iPhone, ca eu ma gandeam la vreo versiune/revizie de Macintosh sau alt PC antic.

| nicu991 a răspuns (pentru LPCTSTR):

O fi vrut sa scrie Apple A8, procesorul cu care venea echipat iPhone 6 si iPhone 6+ prin 2014?

Răspuns utilizator avertizat
| alexalx1234 a răspuns:

Nu prea. Ia-ți un iPhone SE 2020. Același design ca iPhone 8, dar performanțe mult mai bune

| Eduard619 a răspuns:

Apple nu merita de fel nimic...

| Pantagruel a răspuns:

Categoric nu. Plus ca Android a evoluat enorm. In banii de Apple gasesti gasesti telefoane Android foarte competitive si mai interesante decat batranul iPhone.

| mustafateke7 a răspuns:

Buna! Raspunsul meu este nu, nu merită in 2020 sa iti achizitionezi un iPhone 8. Bateria si camera sunt foarte slabe, dimenisiuni mici, etc. In banii acestia iti poti achizitiona un Galaxy S9, S10 Lite, celebrul a81, a71, Galaxy Note 10 Lite și lista continua...Totusi, daca esti un fan al produselor Apple, alege varianta „plus", sau iPhone 7 plus.

| ionutx02 a răspuns:

Nu merita niciun telefon SH mai vechi de 1 an. In unele cazuri performante slabe, baterie slaba (in toate cazurile) chiar daca incerci sa o schimbi. Daca ai ales iPhone 8 pentru ca e un telefon mic, atunci nici iPhone SE 2020 nu merita ca are o baterie mica.