| BhCris9 a întrebat:

Mi-am cumparat de o saptamana un telefon Samsung Galaxy Mini 2 si nu se mai porneste. Are bateria plina si arata ca se incarca dar cand vreau sa-l pornesc arata ca ecranul se porneste insa se blocheaza la imaginea cu Samsung Galaxy Mini 2 S... Si il poti tine cat vrei ca nu se porneste. Am garantie dar e destul de complicat intr-un fel. Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| CristiT a răspuns:

Du-te la un "atelier de telefonie" autorizat sau intreaba un prietenwinking