| mihaita99 a întrebat:

Mi-am cumparat o tableta Allview Speed City, e foarte buna se misca foarte bine, dar nu stiu dc nu-mi merge sa iau jocuri dupa Google Play ( nu stau sa explic ) va rog puneti-mi un site dupa care pot luat jocuri pentru android ( cu.apk la sfarsitul numelui jocului ) sau puteti sa mi-l trimite-ti pe mess mitu99. Multumesc. Craciun fericit! dauuu fuuunnnda

Răspuns Câştigător
| AnDrEi66ANDY a răspuns:

Pai poti scrie pe google numele aplicatiei si apoi "apk" si iti va gasi respectiva aplicatie pentru android. In general primele rezultate (cel mai bune) sunt apkmania sau filecrop.