| Tudorash23 a întrebat:

Mi-am cumparat un iPhone 6 de la eMAG si deodata nu mai inregistreaza sonorul cand filmez. cand vorbesc e ok, nu are probleme. i-am dat resetare si tot aceeasi problema o are... acum vreau sa il dau la garantie si nu stiu cum sa procedez. am o garantie de la Lemon telecom. ce as putea face? multumesc

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Suna la ei si afla cum se procedeaza. Unele obiecte se repara la ei altele la service ale firmelor producatoare. Uite: http://www.emag.ro/info/contact-relatii-clienti
Oricum trebuie sa faci urmatoarele: sa faci copii dupa garantie si factura (daca le ai pe net nu trebuie). Trimiti factura in copie si garantia in original si telefonul cu toate accesoriile in ambalajul original.