| smocin a întrebat:

Mi-am cumparat un smartphone Samsung Galaxy S2 si nu stiu ce se intampla, uneori mi se stinge si trebuie sa ii scot bateria sa se aprinda din nou
P.S.: android-ul este 4.0.3 si am cumparat telefonul de la EMAG... puteti sa imi spuneti ce sa ii fac? Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| vladiku a răspuns:

Si eu am patit la fel si mi-am schimbat de la 4.0.3 la2.3.5 si nu mai am problemehappy

| smocin explică (pentru vladiku):

Care android este inaintea la 4.0.3?

| smocin explică (pentru vladiku):

Eu mi l-am schimbat de la 4.0.3 la 4.1.2 si merge ok, nu se mai stinge, nu mai are nimic, se misca binewinking

9 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Mai am si eu problema asta la telefonul meu, cand apas sa blochez ecranul nu se mai aude sunteul care se auzea de obicei si trebuie sa reintroduc acumulatorul si sa il repornesc, a inceput sa imi faca asta de cateva zile, daca ai aplicatii multe instalate vezi ca sunt cateva care sunt un fel de screen lock sau fingerprint sau alte prostii mai stiu eu ce.

| Bizzle a răspuns:

Hmm, ciudată situaţie. Însă poţi, dacă mai ai garanţie, să îl dai la service. Dacă nu, întreabă un specialist în telefoane. Depilda, după părerea mea ai un bug de la un joc sau un virusel încearca să resetezi telul (dacă se poate) Orikum, Succes!

| smocin explică (pentru Bizzle):

I.am dat resetare la setarile din fabrica si tot asa..mersi oricum

| smocin explică (pentru Bizzle):

I.am dat si resetare la setarile din fabrica si tot asa..am instalate numai whatsapp,viber,facebook,messenger,foursquare, shazam, subway surf, lanterna, pottery lite..acum am mai sters si am ramas cu viber,shazam, subway, pottery, lanterna, whatsapp

| Daria461 a răspuns:

Cred ca stiu ce se intampla! Si mie mi se intampla dar nu am Samsung galaxi s3 dar ai putea incerca ca nu ai ce pierde. Daca ai ramas conectat pe facebook sau twitter sau ori ce. si la wirelessul care l-ai folosit nu mai are semnal atunci ti se blocheaza! incearca sa intri pe facebook si sa dai log out si nu sa dai inapoi sau sa apesi pa butonul respingeti! Bafta!

| smocin explică (pentru Daria461):

Ok...o sa incerc. daca merge..iti dau funda

| Daria461 a răspuns:

Na-i pentru ce! Chiar nu stiu