| JOJO19 a întrebat:

Mi-am luat astazi un Huawei Ascend Y 300 si reprezentantul din magazinul Germanos mi-a zis sa il tin maxim 4 ore la incarcat... De ce? Ca in general era vorba de 12 ore. Cat ar trebui sa-l tin? 4 sau 12?

2 răspunsuri:
| Rakanishuu a răspuns:

Nu toata lumea stie... tine-l 12 ore cel mai sigur. De la prea mult incarcat nu pateste nimic. laughing

| Albertxxx a răspuns:

Tine-l 12, si eu am patit asta cu reprezentata Vodafone, problema e ca am facut ca ea, si bateria mea s-a stricat si tine putin...