| AlexanderChristianFenty a întrebat:

Mi-am luat recent un Galaxy Note de prepay. Am optat pentru o oferta de internet de 1GB insa nu reusesc sa activez traficul de date, stie cineva unde trebuie sa intru?

2 răspunsuri:
| AliceAll a răspuns:

Hei. Eu sunt pe Vodafone si am avut si eu problema asta de foarte multe ori. eu m-am dus la Vodafone si acolo pe loc intr-un minut mi-au si rezolvat problema cu traficul de net. PS: singur nu ti-l poti activa.

| chanelll a răspuns:

Daca esti pe cosmote trebuie sa primesti un mesaj de la ei in care iti spune acolo ce sa faci. ( nu stiu in alte retele )