| Karinaadm a întrebat:

Mi-am luat un Allview a5 Ready si ma enerveaza ca-mi arata ca este bagat cardul de memorie (2 GB) dar se sterge tot de pe card in cateva zile. Poze, melodii etc se sterg si nu stiu de ce. Imi ocup memoria din telefon si am ciuda ca nu pot sa fac asta si pe card. Ce sa fac? Putin ajutoor

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Buna Ai facut cea mai proasta alegere si bine inteles ca nu esti singuru/a si eu am cumparat un Allview P6 life si sta foarte prost cu semnalu de internet nu mai zic merge ca dracu... deci mai exact asta de la Alview sunt telefoane romanesti il vinzi daca nu ai grantie la el mai pui bani si iti ei macar un Smasung S4 sau altul care sa aiba o firma mai buna ca astea sunt niste telefoane slabe. imi pare rau dar eu mi-a facut o parere foarte proasta destre aceste telefoane... nu iti zic cu rautate dar asta e adevaru-l