| B06DAN a întrebat:

Mi am luat un Nokia lumia 520, dar am unele probleme, daca ma puteai ajuta ar fi frumos.Cand apas pe butonul de oprire uneori nu se stinge detot..nu stiu daca intelegeti, ramane asa cu ecranul inca pornit dar nu se vede nimic.Iar numele melodiile nu apare la toate.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate apeși butonul prea mult timp.

| B06DAN explică (pentru anonim_4396):

Nu apas... apas mereu la fel, dar uneori face asa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru B06DAN):

E cumpărat de curând? Du-l la un service, bănuiesc că mai ai garanție. Dacă se repornește singur, ai grijă să nu se miște cartela SIM.

| B06DAN explică (pentru anonim_4396):

Da,e cumparat de vreo 2 luni si asa ma gandeam si eu, sa l duc in garantie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru B06DAN):

Și,ce mai stai?