| Vlad_Romascu_1993 a întrebat:

Mi-am luat un Samsung galaxy S duos cu abonament si am primit bonus 20 Mb trafic de date pe telefon, daca intru pe youtube, android market etc, ..As vrea sa stiu cam cat dureaza acestia? nu vreau sa depasesc pentru ca ar insemna sa imi vina cost-uri suplimentare si nu vreau big grin va rog sa imi raspundeti Funda

Răspuns Câştigător
| reky a răspuns:

Pai telefonul e smecher, are 3G, deci nu mult, ai grija.Te vor tine la 3G cam cat pentru o melodie, sa se incarce.

3 răspunsuri:
| Adelyna987 a răspuns:

Pai iti dai seama ca 20 Mb e foarte putin si nu poate sa te tina mai mult de 15 minute daca doresti mai mult cauta un router sau platesti mai mult

| Gavriliu_Alin-Adrian_1990 a răspuns:

Instaleaza 3g watch dog siti va monotoriza netu

| maryuskid a răspuns:

Am acelasi telefon.te tine cam 10 minute pe youtube.pe facebook sau google te tine putin mai mult.