| TudorRadu a întrebat:

Acum 2 zile mi-am luat un Samsung galaxy young la abonament de la cosmote. Si am 50 mb trafic date. Si pana la facturare imi spune ca nu pot accesa infocost ca sa vad cat mb mai am.
Deci, cum aflu cand mb mei se termina ca sa nu intru in cost suplimentar? Exista vreo chestie, vreo aplicatie sa opreasca netul atunci cand nu mai am mb?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este nicio aplicație să oprești netul.
Pa, pa.

| CinevaNou a răspuns:

Daca nu ai deja aplicatie care monitorizeaza tot traficul, poti instala tu una, dar trebuie sa ai telefonul rootat.
Poti folosi opera mini care iti zice cat trafic ai facut. Dar ai grija ca daca folosesti si alte programe (gen google play) or sa faca trafic si ele.

| TudorRadu explică:

Atunci altceva. orice