| Roland_Mesaros_1998 a întrebat:

Mi-am luat un telefon Samsung galaxy sIII si imi trebuie un micro SIM.Sunt pe abonament.Stiti la ce numar trebuie sa apelez pentru a schimba o carte macro SIM in micro SIM.Cat mai detaliat va rog.

4 răspunsuri:
| kitty_4887 a răspuns:

Trebuie sa suni la compañía la care esti tu, Orange, Vodafone etc. normal ar trebui sa ti-o dea gratis.

| NegruAlb a răspuns:

Nu trebuie sa suni nicăieri..mergi la compania la care esti abonat si ti-o decupeaza pe cea macrohappy e gratis

| bubuuu1994 a răspuns:

Poti sa tii-o faci si tu singur cu o forfecuta happy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU suni nicăieri happy

Mergi cu cartela veche ( SIM normal ) la operatorul de telefonie şi ţi-o schimbă cu un Micro-SIM!
Te poate costa în jur de 20-30 lei ( în funcţie de reprezentanţă )...

Toate cele bune.