| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am pus PIN la telefon, iar acum cand incerc sa intru in setari sa dau pin-ul afara, nu merge. este dezactivata optiunea. la fel si modul de glisare. ce pot sa fac la tel. ca sa nu mai aibe pin, model s-au parola?
cumva trebuie sa ii dau resetare din fabrica?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-am inteles daca-i vorba de codul pin al cartelei sau codul de blocare al telefonului. Pentru codul pin al cartelei trebuie sa introduci codul PUK. Pentru codul de blocare: http://playtech.ro/......deblocare/

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intrii in setari si dai dezactivare pin