| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am resetat telefonul și am făcut un update, iar de atunci se vede oribil. Pur și simplu nu mai există culoarea neagră. Sunt un fel de dungi și ecranul arată de parcă într-un colț ar fi întunecat, iar în celălalt luminat. Arată ok doar dacă micșorez luminozitatea, dar abia văd pozele așa. Este ceva ce aș putea face? Menționez că am un Lumia 530 cu W 8.1.

2 răspunsuri:
| juristonero a răspuns:

Exista un contact intre telefon si placa de baza. Este posibil sa se fi stricat.

| anonim_4396 explică (pentru juristonero):

Meersi. ^ ^ Așa bănuiam. Poate mă duc și eu curând cu el la reparat.