| Silvia_Ștefania_2000 a întrebat:

Mi-am scăpat azi telefonul pe jos si acum imi merge touch-ul greu.S-a stricat? Dau funda

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Dacă încă îți mai merge înseamnă că nu s-a stricat complet.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din păcate da s a stricat, trebuie schimbat touchul, mergi cu el la cei care repara telefoane, si in functie de modelul telefonului o sa aflii si in cit timp il repară si cit te va costa, dar sa nu te astepti sa te coste m ai putin de 200 de lei, poate m ai mult da, dar nu stiu cit. ce marcă si model e telefonul? Cum ai reusit sa l scapi pe jos?

| Flav131 a răspuns:

Pai da s-a stricat. Incearca sa mergi cu el la un service sa il repari. Dar cred ca te va costa mult. FUNDA?