| ElEmennt622 a întrebat:

Mi-am schimbat display-ul de la un Mate 20 lite. Acum camera de pe spate vede prost, in ceață. Mi-a spus cineva de la un service GSM ca problema e de la soft si doar in reprezentanța HUAWEI o pot face.
Intrebarea e, daca i-as da restart din fabrica si-ar reveni? Sau exista alta posibilitate?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Nu prea cred
si cel care ti-a schimbat display-ul nu e cumva acelasi care ti-a dat "explicatia" asta IDIOATA?!? ca mie imi suna a schimbat camera cu una semi-defecta si apoi mintit in fata ca e de la software (care nu are nici o legatura OARECARE cu focus-ul kior)

| ElEmennt622 explică (pentru Bizon95):

Posibil sa ai dreptate, si eu m-am gândit la varianta asta. Si da, tot el mi-a zis chestia asta. Daca as cumpara o camera noua, si ar reveni telefonul?

| Bizon95 a răspuns (pentru ElEmennt622):

Da, 99.99% ca da!