| Mara6392 a întrebat:

Mi-am spart telefonul în 2 locuri și a început să îmi apara o pată neagra pe ecran și lipsește o bucata mică din sticla ecranului. Cât costă să îmi schimb sticla? (Am Samsung galaxy s20 plus și nu am probele cu Touch-screenul, încă merge peste tot)

5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Preturile difera de la service la service, de la judet la judet

un pret pentru inlocuire doar a sticlei (cu manopera)> in jur de 400 lei

Faptul ca ecranul tau are o pata neagra, numai este doar de inlocuit sticla, ci diplayul!

Dar te pot lamuri chestiile acestea cei de la serviceul GSM la care mergi!

| Hyperion7 a răspuns:

Va fi necesar să schimbe tot display-ul și asta o sa coste....cam vreo 12 bastoane.
https://esdrom.ro/estimare-cost/

| ReddY25 a răspuns:

Neapărat la service

| Celdrept a răspuns:

Între 400 și 500 de lei, depinde de service, unii sunt și vicleni.

| MihaiIonut12364 a răspuns:

La varu' kuma costa 120 lei