| Horan_Anka_1997 a întrebat:

Mi.am uitat parola de la telefon, este Microsoft lumia. Cum pot sa.l resetez fara a.l debloca?

2 răspunsuri:
| Ironwin a răspuns:

Se poate dar necesita cunostinte bune in domeniu, in cazul tau cea mai sigura si rapida varianta este sa mergi cu el in service, sau sa il trimiti in garantie daca mai are.

| KRLL a răspuns:

Mare branza sa-l resetezi, mari cunostinte nu-ti trebuie.Cauta pe Youtube ''factory reset lumia (modelul tau)''. Se da reset din fabrica, din butoanele laterale.Fa-l acasa, nu mai da bani in gsm.